Proč Osobní (re)Design

Představte si, že se jednoho dne probudíte a svůj život budete prožívat úplně jinak. I když se nic okolo vás nezmění. Pochopíte, která cesta je pro vás ta pravá, protože se  poznáte. Budete umět vědomě řešit problémy, které vás na ní potkají. Srovnáte si priority a aktivně je budete střežit. Porozumíte svým emocím. Zlepšíte své vztahy nejen s partnerem, ale i s rodiči, dětmi a přáteli.

Nic z toho se ale nestane přes noc. Chce to nějaký čas a práci se svou myslí. Ráda vám pomůžu postupně dojít ke spokojenosti a šťastnému životu, který povedete sami se sebou i se svým okolím. Název Osobní (re)Design vymyslel Vráťa Hlásek, ve kterém spojuje koučování a mentoring. S Vráťou stále spolupracuji, je mým učitelem života.

Jak to probíhá?

Budeme se potkávat jednou týdně po dobu 3 měsíců. To je potřebná doba k tomu, abyste se poznali a naučili se, jak se sebou pracovat. Osvojíte si nové návyky, získáte nadhled a zjistíte, jak v životě zdolávat překážky.

Asi byste měli vědět, že s klienty během sezení pracuji trochu jinak než běžní kouči. Nesoustředím se jen na pokládání otázek, ale přidávám k tomu i vlastní zkušenosti a poznatky. To vám rozšíří obzory a je na vás, zda přijmete ode mě nové myšlenkové vzorce nebo si zformulujete své vlastní. Důležité je, abyste našli takové, které vám budou v životě pomáhat.

Proč je můj přístup jiný?

Během let jsem přišla na to, že zásadní nejsou speciální techniky a nástroje, ale mezilidská chemie. Naše spolupráce bude mít smysl jedině tehdy, pokud si budeme navzájem rozumět a vy budete mít pocit, že mi můžete důvěřovat.

Právě proto nabízím úvodní setkání zdarma. Beru ho jako první rande, na kterém se poznáme a řekneme si, jestli spolu chceme pokračovat. Můžeme se potkat buď u mě v kanceláři v Kaprově ulici, nebo na takzvaném „walking meeting”.

Během něj se projdeme v parku nebo v lese (třeba v mé oblíbené Hvězdě), popovídáme si a přirozeně se poznáme. Vy mi řeknete, čeho byste chtěli koučováním dosáhnout, a já vám zase zodpovím všechny otázky o mně, mé práci a cokoli dalšího vás napadne. Zároveň se spolu domluvíme na ceně a organizačních záležitostech.

Další kroky pak už záleží jen na vás. Budeme se věnovat problémům, o kterých víte, ale i těm, na které jste zatím nenarazili. Probereme spolu témata, která v životě právě řešíte, ale i ta, která nejsou úplně aktuální. Díky tomu budete připravení i na situace, o nichž zatím ani nepřemýšlíte (ale většinou k nim v životě každého dojde).

Je to hodina a půl týdně. Váš život ale může posunout o mílové kroky dopředu. Tak jako ten můj.

Chcete se na něco zeptat? Máte pocit, že si budeme rozumět? Skvělé!

Napište mi přes kontaktní formulář, nebo zavolejte na číslo 733122122. 
Ráda se vám budu věnovat.

Jak (re)Design zapůsobil na klienty

Už od dětství slýcháváme otázky typu: „Čím chceš být, až budeš velká/velký?“ A pak se staneme velkými a většina z nás stále neví, čím chce být. Tak jdeme studovat něco a nevíme proč. Začneme pracovat někde a nevíme proč a pak se ptáme na smysl toho, co děláme a smysl tady toho všeho. Je to trochu frustrující, šedý a citlivějším se z toho točí hlava. Takhle jsem to měla já, než jsem potkala Martinu, která mi pomohla navrátit se zpátky k sobě a znovuobjevit, co mě skutečně baví a co chci dělat. Díky Martině jsem se vrátila na svou cestu, změnila práci a postupnými kroky se začínám živit tím, co mě skutečně naplňuje a motivuje. Každé ráno se budím s radostí a očekáváním toho hezkého, co přijde. Děkuji, Marti.
Iveta
Celý svůj život hledám racionální odpovědi na otázky týkající se smyslu. Často jsem se dostala do vlastního labyrintu slepých myšlenek a pocitů. Martina mi nejen pomohla načtnout mapu, ale i rozpletla a narovnala spletité cesty. Tříměsíční redesign mi přinesl nezbytnou důvěru v sebe sama. Ušetřenou energii z bloudění nyní vkládám do objevování nového a neprozkoumaného přede mnou. Nehledám už odpovědi, ale pokládám otázky. Nebojím se odpovědět, že nevím.
Miriam
Věděl jsem, že něco není v pořádku. Věděl jsem že něco chci jinak ale nevěděl jsem kdo, nebo co by mi mohlo pomoci. Na Martinu jsem narazil náhodou a dlouho se odhodlával k tomu jít s ní do coachingu. Bylo to mé nejlepší rozhodnutí v životě, které mi celý život změnilo a vždy budu vědět že to byla právě ona která mi pomohla zorientovat se v sobě sama. "
Ondra